MEIST


Tegutseme ettevõttega, Ruudus Ehitus OÜ, aastast 2016. Meie peamiseks eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetset ja nende ootustele vastavat lõpptulemust. 

Kui vaja, siis oleme partneriks juba ehitiste kavandamisel ja projekteerimisel. Koos projekteerijaga kõike detailideni läbimõeldes saame pakkuda konsultatsiooni ja koostööd projekti algstaadiumist kuni ehitise valmimiseni välja. Pakume tellijakeskset ehitusteenust, mida iseloomustavad märksõnad nagu avatud suhtlemine, paindlikkus, lahendustele orienteeritus, hea meeskonnatöö ja äärmine põhjalikkus.  

Ehitame küll peavõtu meetodil, kuid erinevalt enamikest peatöövõtjatest on meie ettevõttel ka oma ehitajad. Meil on nii betoonitööde, üldehituse kui ka viimistlustööde brigaadid, kelle töö kvaliteedis võime meie ja tellijad kindlad olla. Need on inimesed, kellega oleme olnud kolleegid juba aastaid ja kelle peale saame alati loota.

Oleme tänulikud oma töötajatele, klientidele ja koostööpartneritele, tänu kellele oleme saanud ehitada kodud, mis on kvaliteetsed, ökonoomsed ja praktilised.

Hoiame oma suurimat vara - inimesi, nii töö tegijaid kui ka töövõtjaid.


Lugupidamisega, 
 
Ruudus Ehitus